Základní informace

Centrum zdraví Bohuňovice – základna pro poznávání Olomoucka.

Centrum zdraví nabízí svým návštěvním relaxaci a sportovní vyžití od roku 2003. Základem je ubytovna se 70 lůžky a s ní sousedící rodinný aquapark s téměř 17 metrovým plaveckým bazénem, saunami, vířivkou, soláriem a posilovnou.

Návštěvník u nás najde pohodu, klid, rodinnou atmosféru za přijatelné ceny, zřejmě nejnižší v regionu. Bohuňovice protíná významná cyklostezka a cykloturisté u nás mohou přenocovat a strávit příjemný relax v aquaparku (bosou nohou mohou dojít ze svého pokoje až do bazénu).

Kromě zmiňovaných aktivit pořádáme pro školy, školky ale i seniory a další skupiny zájemců nejrůznější plavecké a pohybové kurzy, o aktuální nabídce se dozvíte ZDE.

Pokud jste u nás ještě nebyli, udělejte si čas – určitě se zařadíte mezi spokojené a pravidelné návštěvníky a vyznavače vodních aktivit nebo saunování.

Těšíme se na vás !

Základní informace

Centrum zdraví Bohuňovice je zařízením nezávislým na počasí, se standardním komfortem pro klienty, s bohatou a bezpečnou nabídkou zábavy a atrakcí, příjemným prostředím pro všechny generace a s nejnižším vstupným v regionu.

Zřizovatel

Společnost CZ Bohuňovice, s.r.o. je ze 100% vlastněná Obcí Bohuňovice.
Nemovitý majetek všech středisek je plně ve vlastnictví Obce Bohuňovice a společnost CZ Bohuňovice, s.r.o. ho má pouze v pronájmu.
Společnost CZ Bohuňovice, s.r.o. na vlastní náklady provozuje Centrum zdraví, provádí běžnou údržbu a opravy nemovitého majetku. Společnost je samostatný právní subjekt, který vlastní část movitého majetku a zajišťuje všechny úkony nezbytné k podnikání i provozování všech provozů. Společnost je nezanedbatelným zaměstnavatelem v obci. 

Kontakty

CZ Bohuňovice, s.r.o.
6.května 616
78314 Bohuňovice
Česká Republika

IČ: 26825104
DIČ: CZ26825104

TELEFON: 585 1517 31
FAX: 585 389 839

URL: www.centrum-zdravi-bohunovice.cz
E-MAIL: centrum.zdravi@bohunovice.cz

Centrum zdraví v Bohuňovicích

Spousta vody, krásné ubytování za nejlepší ceny, vyhlášená sauna, útulné fitnesscentrum a pro slečny a dámy rodinné solárium - to je Centrum zdraví v Bohuňovicích. Přímo uprostřed frekventované cyklotrasy mezi Olomoucí a jesenickými horami. Zastavte se u nás a odpočiňte si, buďte našim hostem.