Bazén+pára

Vítejte v rodinném aquaparku Centra zdraví v Bohuňovicích. Najdete u nás klid, pohodu, příjemný personál, hezké a čisté prostředí. Kromě vodní zóny (plavecký a relaxační bazén, hydromasážní vířivka, protiproud) si můžete pohovět v parní sauně anebo ti odvážnější určitě rádi vyzkoušejí tobogán.

K dispozici vám je i mokrý bar a dětský bazén.

Milovníci vodních radovánek mohou využít naši ubytovnu a strávit zde za velmi příznivou cenu třeba víkend. Zajímavostí pro vás bude to, že přímo ze svého pokoje nebo apartmánu dojdete suchou nohou až do bazénu.

Sledujte otevírací dobu, kterou měníme podle aktuálního zájmu a situace (například v období jarních prázdnin, svátků a tak dále).

Těšíme se na vás v Bohuňovicích.

 

Služby
dětský bazén, plavecký bazén, whirpool, tobogán, chrliče vody, protiproud, mokrý a suchý bar, parní lázeň, sauna, fitness, solárium, masáže, plavecká škola, ubytovna
Bazény
V aquaparku najdete dva vzájemě propojené bazény: relaxační, hloubka od 0,3 do 1,22 metru, s vnitřními chrliči, vodním hřibem, a dále bazém plavecký, délka 16,67 m, šířka 5,2 m, 3 plavecké dráhy, hloubka 1,2 až 1,6 m, protiproud
Okolí
V bezprostřední blízkosti Centra zdraví najdete:

  • hřiště na tenis (3 kurty antuka, 1 asfalt)
  • hřiště na volejbal (1 antuka)
  • hřiště na malou kopanou (1 umělá tráva 3. generace)
  • hřiště na fotbal (trávník)
  • dětské hřiště (prolézačky, dřevěný drak, lavičky)

Zanechte odpověď

Centrum zdraví v Bohuňovicích

Spousta vody, krásné ubytování za nejlepší ceny, vyhlášená sauna, útulné fitnesscentrum a pro slečny a dámy rodinné solárium - to je Centrum zdraví v Bohuňovicích. Přímo uprostřed frekventované cyklotrasy mezi Olomoucí a jesenickými horami. Zastavte se u nás a odpočiňte si, buďte našim hostem.